Tarihçe

Magma Yiyecek & İçecek Otomatları, sektörde uzun yıllara dayanan tecrübesi, Türkiye, Almanya ve uluslararası pazarda güçlü konumu ile, gelişmeyi ve yenilikçi teknolojiyi destekleyen bir şirket olan Macgal Otomat A.Ş. tarafından 2017 yılından beri üretilen bir Türk markasıdır.

Magma Otomat A.Ş.

Müşterilerimize daima yakınız ve onların beklentilerini karşılamakta hevesliyiz. Uzun yıllar boyu edindiğimiz tecrübelerimiz ile sektörde fikir ve uygulamalarımız ile
gündemi biz belirleriz. Edindiğimiz geri dönüşlere ve özeleştiriye önem verip bütün bunları gelişimimiz için gerekli olan yakıtımız olarak kullanırız. Basmakalıp
klişelerden ve önyargılardan uzak olduğumuz gibi davranırız. Kararlarımızı hızlı alır ve bir an önce hayata geçirmek için gece gündüz çalışırız.

Misyon

Küresel satış seviyesinde yenilikçi ve güvenilir yöntemler ve teknoloji kullanarak kişiselleştirilebilir makineler üretmek.

Vizyon

Magma Otomat A.Ş. sektöründeki global deneyimi ve yenilikçi yapısı ile dünya pazarında önde gelen şirketlerden biri olmayı hedeflemektedir.

Strateji

Vizyonumuz, vizyonumuz ve değerlerimize dayalı uzun vadeli, net stratejimiz rehberliğinde geleceğimizi şekillendirmek.

Ar-Ge

Kalite çıtamızı her gün biraz daha yükseğe taşımak için sürekli olarak güncel yenilikleri araştırıp hem kendimizi hem makinelerimizi geliştiriyoruz.

Türkiye Ofis

Çengeldere Mh. Cumhuriyet Cd.
No:194 Beykoz/İstanbul
Ofis: +90 216 479 70 04
info@magmavend.com

Almanya Ofis

Rolandsmauer 13-15 49074
Osnabrück / Almanya
Ofis: +49 160 6060619
info@magmavend.de

© 2020 Magma A.Ş. ∙   Gizlilik   ∙   Kullanım Şartları   ∙   Site Haritası